יאלה לפטפט!
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

עדכון 2: נקודות הפורום!

Go down

עדכון 2: נקודות הפורום! Empty עדכון 2: נקודות הפורום!

הודעה על ידי Admin Sun Apr 05, 2015 9:06 am

שלום.
מעכשיו; דבר אדיר! מטבעות הפורום!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
מה הם הנקודות ומה אפשר לעשות איתם?
אם יש למישהו מספיק נקודות, מספיק הודעות ומספיק ימים בפורום, אפשר להתקבל לקבוצות. אפשר להודיע לי בהודעה פרטית, ואעשה לו בהודעות הפרטיות חידון! (למי שיש ג'ימייל מומלץ, כי אין בפורום הזה צ'אט.)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
איזה קבוצות יש?

• ועדות פורום. מנהל הפורום שאני אבחר יהיה ראש הועדה. הועדה תהיה כמו קבוצת ניהול הפורום, שאין לה הרשאות לניהול, אך הועדה מתכננת מה יהיה בפורום למשל. לקבוצה כזאת צריך 500 נקודות, 30 הודעות בפורום ו- 50 ימים לפחות.
  • צוות הפעלות ותחרויות. מישהו מתוך הצוות שאני אבחר יהיה ראש הצוות. הצוות הזה אחראי לתכננן הפעלות ותחרויות בפורום. בשביל קבוצה זאת צריך 300 נקודות, 20 הודעות בפורום ו- 40 ימים לפחות.
  • ואחרון, צוות קידום הפורום! על צוות קידום האתר לפרסם ולקדם את האתר, ככה שכמה שיותר ירשמו עליו. בשביל זה צריך נקודות, 55 הודעות ו-70 ימים לפחות.

איך משיגים נקודות?
אם פעילים בפורום, ושומרים על חוקי הפורום מקבלים נקודות.
Admin
Admin

מספר הודעות : 30

https://chatter.forumhe.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה